|
Victoria Viitorului, pusa la indoiala de antrenorul Chiajnei: "Nu meritam sa pierdem"
Antrenorul Chiajnei, Emil Ursu, a declarat la finalul meciului pierdut cu Viitorul, 1-2, ca echipa sa merita sa obțina macar un punct din confruntarea cu echipa lui Gheorghe Hagi.
"Șocul a fost doar meciul cu Steaua, pe care l-am caștigat (n.r. 1-0). De atunci nu am mai realizat nimic. Trei jocuri le-am pierdut nemeritat.
Azi am avut cinci-șase ocazii clare de a marca, dar nu reușim sa inscriem. In schimb, primim mult prea ușor goluri. ...
|
Data stire: 2016-12-13
|
Sursa:
|
Alte stiri
Viitorul e lider in Liga 1, dar Hagi e sceptic: "Ar fi o minune sa luam titlul"
Gheorghe Hagi s-a declarat mulțumit dupa ce Viitorul s-a instalat aseara in fotoliul de lider al Ligii 1, grație victoriei de pe terenul Chiajnei, scor 2-1, dar incearca sa fie realist.
Antrenorul Viitorului a postat astazi un mesaj pe o rețea de socializare, in care și-a exprimat mulțumirea fața de performanța deosebita a echipei sale.
"Sunt bucuros ca am ajuns pe primul loc in Liga 1, ar fi o minune sa caștigam campionatul. ...
Sursa:
Data stire: 2016-12-14
| |
|