Iuliana Tudor, asa cum nu ai mai vazut-o! A facut furori aseara, la Semifinala Eurovision 2017

Iuliana Tudor si-a facut aparitia aseara, pe scena Semifinalei Eurovision, intr-o tinuta indrazneata. Cu o pereche de pantaloni negri si un top metalic, semnat de designerul roman Norina ST, vedeta a uimit publicul prin atitune si tinuta fresh. A fost o experienta...

Data stire: 2017-03-01

Sursa:

Alte stiri

Ce a facut Marius Copil in meciul din optimile de la Dubai » Salt important in clasament
    Marius Copil (124 ATP) a parasit azi turneul de la Dubai, invins fiind in faza optimilor de catre francezul Lucas Pouille (15 ATP). Romanul a pierdut in doua seturi, scor 1-6, 4-6, la capatul unui meci care a durat doar 59 minute. In primul tur, Copil reuÈ™ise sa-l invinga pe neamÈ›ul Struff, iar in cazul unei victorii in mecul de azi ar fi putut da peste Roger Federer in sferturile de finala. ...