Razvan Burleanu, anunt de ultima ora privind candidatura sa la sefia Federatiei Romane de Fotbal

Actualul sef al Federatiei Romane de Fotbal, Razvan Burleanu, si-a anuntat oficial, vineri, intr-o conferinta de presa, candidatura la alegerile pentru presedintia FRF programate la 18 aprilie, precizand ca si-a inceput deja campania electorala. Citeste mai departe...

Data stire: 2018-01-13

Sursa:

Alte stiri

Razvan Marin, pasa de gol intr-o victorie dramatica a lui Standard Liege in Belgia
    Razvan Marin, mijlocașul celor de la Standard Liege, a continuat și in aceasta seara evoluțiile bune din ultima perioada. Romanul a pasat decisiv la unul dintre golurile echipei sale in victoria cu Eupen, 3-2. Eupen a deschis scorul in minutul 13, prin Leye, dar Standard a egalat doua minute mai tarziu grație reușitei lui Sa Orlando. ...